مشاوره کسب و کار
مشاوره کسب و کار با دکتر حبیب میدانچی

لطفا در صورت تمایل جهت مشاوره کسب و کار، از اینجا وارد لیست زمان های مشاوره شده و یک وقت 30 دقیقه ای برای مشاوره اولیه رزرو نمایید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 02188515150 تماس حاصل نمایید.

 

سردرگم شده اید...

نمی دانید ایده‌ای که در ذهن دارید، پولساز است یا خیر؟

سرمایه کافی ندارید؟

مهارت کافی ندارید؟

امروزه بسیاری از سازمان های تجاری و غیر تجاری، به منظور دستیابی به تعالی حرفه ای و تخصصی، نیاز به بهره گیری از خدمات مشاوره مدیریتی را احساس نموده و برای مرتفع کردن این نیاز، دست به انتخاب رویکردهایی می زنند که سال ها مورد آزمون واقع شده اند و به عبارت دیگر قابل اعتمادند.
دپارتمان مشاوره کلینیک مدیریت دکتر میدانچی در بخش سازمانی با در نظر گرفتن این واقعیت و با داشتن مهارت های تخصصی و تجارب بین المللی، تلاش دارد تا از رهگذر بررسی نقایص ساختاری سازمان ها،  روش های کار و فرهنگ سازمانی را اصلاح نماید و از این طریق، سازمان ها را به تعالی برساند. این دپارتمان هماهنگی و توسعه یکپارچه را در بخش ها و شرایط گوناگون سازمان ها، از قبیل تغییرات سازمانی یا استقرار و اجرای فناوری های جدید نهادینه می سازد.
از آنجا که لازمه یک مشاوره موثر، شناخت ویژگی ها، نیاز ها و قابلیت های سازمان هاست، لذا دپارتمان مشاوره کلینیک مشاوره دکتر میدانچی پس از بررسی اولیه، با هدف ارائه خدمات تخصصی مشاوره، به عنوان پلی میان داده و دانش عمل کرده و در حوزه های مختلفی چون توسعه سازمانی، مدیریت فرآیند، فناوری اطلاعات، طراحی خدمات نوین و آموزش و توسعه، با سازمان های مختلف همکاری می کنند.
این دپارتمان با تمرکز بر گردآوری اطلاعات درسطح جهانی و میان صنایع مختلف، راهکار خود را در قالب مشاوری درمانگر یا تسهیل گر ارائه می دهد.
در رویکرد تجربی یا درمانگر، مشاوران به عنوان کارشناس، خدمات تخصصی و فنی را در اختیار مشتریان می گذارند. در این رویکرد، همیاری کمتری از مشتریان مورد انتظار است. در این رویکرد، همیاری کمتری از مشتریان مورد انتظار است.
در رویکرد تسهیل گرانه نیز، مشاوران ما به جای تمرکز بر دانش فنی، به فرآیند ها توجه ویژه ای داشته و فرآیند محور هستند.
 

رشد سریع کسب و کار

کلینیک مدیریت دکتر میدانچی شما را در راه اندازی و توسعه کسب و کارتان یاری می دهد. با بهره گیری از زمــان و تخصص کارشناسان ما، در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد. ما بررسی خواهیم کرد که بر اساس معیارهای واقعی بازار هدف، چگونه راهکارها و خدمات ما می تواند به رشد سریعتر کسب و کارتان کمک نماید.

مشاوره کسب و کار به شما کمک می نماید، تا نسبت به تجزیه و تحلیل و راهگشایی مشکلات عملی سازمان، بهبود عملکرد، یادگیری از تجربیات و نهایتاً تعقیب فرصت های کسب و کار جدید اقدام نمایید. سالیانه بسیاری از بنگاه های خصوصی و دولتی، از خدمات مشاوره مدیریت توأم با آموزش، مدیریت پروژه، مشاوره فناوری اطلاعات، مشاوره تأمین منابع مالی، مشاوره حقوقی، مشاوره بین المللی و مهندسی مجدد فرآیندها و سایر خدمات تخصصی کلینیک مدیریت دکتر میدانچی بهره می گیرند.

ما در کلینیک مدیریت دکتر میدانچی زمانی که مسئولیت مشاوره فرایند های مختلف سازمانی را بر عهده می گیریم، با رعایت سلسله مراتب به مثابه مدیر عمل می نماییم و در قبال جاری سازی و تحقق تمامی مشاوره های ارایه شده، دقیقا مشابه مدیر آن سازمان احساس مسولیت خواهیم کرد.

مشاوره کسب و کار شامل بیمه و قانون کار، خدمات مالی، توسعه‌های فردی، تشخیص فرصت اشخاص، تجاری سازی، طراحی کالا‌ها، توسعه و پیشرفت در کسب و کار، بازاریابی اینترنتی از طرق مختلف، مباحث حقوقی، قرارداد نویسی، تبلیغ نویسی، ارزش گذاری، تامین مسائل مالی، تولید محتوا، طراحی سایت، مدیریت سایت، پشتیبانی سایت و ... می باشند.

 

4 گام اصلی در مشاوره

 

1- کسب آمادگی

اولین گام در مسیر کارآفرینی کسب آمادگی می باشد، ابتدا باید برای شروع کار خود برای دست یابی به هدف یک صعود نتیجه بخش و موفقیت آمیز را طراحی و آماده کنیم. در این گام باید شناخت جامعی از کلیه توانمندی‌ها و کمبود‌های کسب و کار خود بدست آوریم.

2- تشخیص فرصت

دومین گام در مشاوره کسب و کار تشخیص فرصت می باشد، تشخیص فرصت به معنای این است که از میان کلیه فرصت‌هایی که در اطراف فرصتی مناسب با صلاحیت و علاقه فرد و منابعی که خودمان آن را برمی گزینیم، که نتیجه نهایی بازار کسب و کاری مطلوب در بر داشته باشد.

3- راه اندازی و ایجاد کسب و کار

سومین گام در مشاوره کسب و کار استفاده سودمند از کلیه منابعی است که برای اجرای یک فرصت مناسب و مطلوب و جلوگیری از کار مجدد مسئله مهم دیگری می باشد، این را باید یک کارآفرین بداند که برداشتن گامی‌مناسب می تواند او را به رسیدن به اهدافش آماده کند.

4- بهره برداری

آخرین گام در مشاوره کسب و کار بهره برداری می باشد، همواره در این مرحله کسب و کار ما به اتمام رسیده است در این مرحله کارآفرین باید نحوه رویارویی با یک فرد تازه وارد را بداند و تمام تلاش خویش را انجام دهد که بتواند کسب و کار خود را به صورت روزانه توسعه بخشد، با اینکار هیچگاه دچار نقض و مشکل نخواهد شد و در طول مسیر دچار آسیب نخواهد شد.

کلینیک مدیریت دکتر میدانچی با بهره مندی از مشاورین متخصص می تواند به شما کلیه خدمات لازم برای خلق و یا توسعه کسب و کارتان را ارائه دهد.

 

خدمات دپارتمان مشاوره کلینیک مشاوره دکتر میدانچی
1- تدوین استراتژی های سازمانی با ارائه راه حل هایی برای بهبود فرآیند رشد و توسعه پایدار سازمانی
2- بهبود فرآیند های سازمانی به منظور رشد مطمئن حاشیه سود، به عنوان یکی از وجوه دستیابی به توسعه
3- مشاوره و آموزش دوره های مدیریت پروژه، بازاریابی و استراتژی های منجر به وفاداری مشتریان
4- سازماندهی کلیه فعالیت ها و کارکردهای بخش های مختلف یک سازمان، به منظور نیل به اهداف
5- مدیریت استعداد ها و تاکید بر این نکته که با انسان های عادی نیز، می توان به نتایج عالی دست یافت.
6- انتقال تجارب از طریق پیش بینی، اندازه گیری و مدیریت ریسک، با تکیه بر راهکار های مدیریت ریسک، با تکیه ب راهکار های مدیریت تغییر و مدیریت اقتضایی
7- مشاوره در جهت استاندارد سازی سازمان ها و استقرار نظام های مدیریت کیفیت (ISO Series)
8- مشاوره در جهت چابکی سازمانی با رویکرد یادگیری تداعی گر و نوآوری تیمی
9- مشاوره به مدیران برای تدوین سبک رهبری سازمانی و استقرار برنامه های توسعه مدیریت و رهبری در سازمان ها

 

لطفا در صورت تمایل جهت مشاوره کسب و کار، از اینجا وارد لیست زمان های مشاوره شده و یک وقت 30 دقیقه ای برای مشاوره اولیه رزرو نمایید و یا درساعات اداری با شماره تلفن 02188515150 تماس حاصل نمایید.