گواهی نامه یوروسرت
گواهی نامه سازمان یوروسرت ویژه کارگاه های مقدماتی و پیشرفته کلینیک مدیریت دکتر میدانچی

معرفی نهاد ممیزی و صدور گواهینامه یوروسرت

این نهاد فعالیت خود را از سال 2012 در ایران آغاز نموده است و علاوه بر نقش‌آفرینی در حوزه‌ی استانداردهای مرتبط با سیستم‌های مدیریتی، به عنوان نخستین نهاد اعتباربخشی در زمینه‌ی استانداردهای مرتبط با؛

توسعه‌ی پایدار (Sustainable Development)

مسوولیت اجتماعی (Social Responsibility)

تاب‌آوری (Resiliance)

و نیز، استانداردهای تخصصی صنایع مختلف مشغول به فعالیت می‌باشد.
یوروسرت همچنین با همکاری نهادهای بین‌المللی از جمله UNPRI، UNAI، IYGU Iran Rac و WFP به تشویق و حمایت اشخاص حقیقی و حقوقی می‌پردازد که از یک سو در پیشبرد و گسترش اهداف توسعه پایدار فعالیت می‌نمایند و از سوی دیگر، در راستای تعهدات خود به عنوان یک "شهروند جهانی" گام برمی‌دارند.
عمده‌ی فعالیت‌های این نهاد در ایران در حوزه‌ی ممیزی و صدور گواهینامه‌های سازمانی و آموزشی و برگزاری و شرکت در همایش‌ها، سمینارها و نمایشگاه‌ها به عنوان یک نهاد اعتباربخشی بین‌المللی می‌باشد.
کلیه‌ی گواهینامه‌های آموزشی صادره از یوروسرت، دارای هولوگرام و مهر برجسته‌ی منحصر به فرد و نیز کد رهگیری در وب‌سایت رسمی یوروسرت می‌باشند. با ورود کد رهگیری مذکور، دستیابی به اطلاعات مربوط به نام شرکت‌کننده، نام دوره‌ی آموزشی و مدت آن، نام برگزارکننده و وضعیت قبولی در دوره‌ی آموزشی میسر می‌گردد.
دریافت این گواهینامه به منزله‌ی تاییدیه مهارت فرد و گذراندن موفقیت‌آمیز دوره‌ی آموزشی مورد نظر می‌باشد و قابلیت ارائه به مراجع علمی و مراکز کسب و کار در داخل و خارج از کشور را داراست.

گواهینامه یوروسرت

 

جهت مراجعه به سایت اصلی سازمان یوروسرت و مشاهده درگاه صدور مدرک کلینیک مدیریت دکتر میدانچی اینجا کلیک کنید.

 

EUROCERT CODE