استودیوی اختصاصی تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوای ویدیویی و یا بازاریابی ویدیویی یکی از مؤثرترین روش‌های بازاریابی در عصر دیجیتال است. با توجه به افزایش کاربران شبکه‌های اجتماعی انتشار ویدیوهای کوتاه و جذاب در رسانه‌های اجتماعی کسب و کارها می‌تواند تأثیر مثبتی بر استراتژی بازاریابی آن‌ها داشته باشد. امروزه در حوزه دیجیتال مارکتینگ و آنلاین برندینگ، بازاریابی محتوایی به واسطه تولید محتوای با کیفیت و مؤثر جزء اصلی ترین فاکتورهای SEO و جذب مخاطب به حساب می آید. در این میان محتواهای مولتی مدیا مانند پادکست و ویدیو، جزء محبوب ترین محتواهای فضای وب می باشند.
ما نیز به واسطه تجربه چندین ساله خود درزمینهٔ طراحی وب‌سایت و SEO، تولید محتوای شنیداری و دیداری با کیفیت را در دستور کار قراردادیم تا با راه اندازی استودیوی مجهز، باکیفیت‌ترین و مؤثرترین پادکست ها و ویدیوها را تولید نماییم. ما برای توجه مخاطب ارزش قائلیم، لذا بهره گیری از ابزار تهیه و تدوین حرفه ای صوت و تصویر جزء اولویت های اصلی راه اندازی استودیو بوده است و تلاش ما برای تولید ویدیوهایی است که رضایت کاربر را چه از لحاظ کیفیت محتوا و چه از لحاظ کیفیت صدا و تصویر جلب نماید.

خدمات ما
1- پیش‌تولید: ما با زبانی ساده و به دور از لغات فنی سردرگم کننده، پیامتان را تبدیل به ویدیو می کنیم.‌ در طول فاز پیش‌تولید در مورد جزئیاتی مثل فیلم‌نامه، لوکیشن‌ها، استفاده از بازیگر و یا صداگذاری روی تصاویر، برنامه زمان‌بندی فیلم‌برداری و ویرایش، گرافیک و یا انیمیشن‌های مورد استفاده به طور کامل با شما صحبت خواهیم کرد.
2- فیلم‌برداری در لــوکیشن: اگر ویدیوی شـما مـستلزم فیلم‌برداری در لــوکیشن موردنظرتان باشد، ما تجهیزات استودیو را نزد شما می‌آوریم. تمامی عوامل مـورد نیاز، از نورپردازی و پشتیبانی صدا گرفته تا ساخت صحنه را فراهم می‌کنیم تا مطمئن شویم که پروژه شما بدون نقص انجام می‌شود.‌
3- فیلم‌برداری در استودیو: ما می‌توانیم هر گونه پس‌زمینه‌ مناسبی را برای ویدیوهای معرفی محصولات، مصاحبه‌ها، آموزش‌های شرکتی، وب‌کست‌ها (ویدیوهای مخصوص پخش از طریق وب) و انواع دیگر محصولات ویدیویی فراهم کنیم.
4- صحنه‌های مجازی: روش استفاده از صحنه‌های مجازی، راهی اقتصادی برای بهبود محتوای ویدیوی شما است که در آن می‌توان مصاحبه کننده را در هر محیطی قرار داد؛ با این روش نیازی به پرداخت هزینه‌های زیاد برای نجاری، نقاشی و کارهای برقی صحنه‌های واقعی نیست و تیم هنرمندان سه بعدی ما می‌توانند صحنه‌های مجازی را با توجه به تمامی نیازهایتان بسازند.
5- پس از تولید: مجموعه تجهیزات ویرایش ویدیوی ما که منحصراً برای تولید ویدیوهای صنعتی و آگهی‌های بازرگانی طراحی شده‌اند و همچنین گروه تدوین گران مستعد ما، تمامی قابلیت‌های لازم برای اجرای نظراتتان را برای نهایی سازی ویدیوی شما خواهند داشت.

 

لطفا در صورت تمایل جهت هم اندیشی در خصوص فعالیت های رسانه ای، از اینجا وارد لیست زمان های مشاوره شده و یک وقت 30 دقیقه ای برای مشاوره اولیه رزرو نمایید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 02188515150 تماس حاصل نمایید.


جهت دریافت فایل اینجا را کلیک کنید.