طراحی، اجرا و تولید کلیپ موسیقی تبلیغاتی

اغلب تحقیقات نشان می‌دهند که اگر مفهوم موجود در پیام با سبک و نوع موسیقی استفاده شده در آن هماهنگ باشد، تصویر مثبتی از برند در ذهن ایجاد خواهد شد، همچنین ممکن است برعکس این اتفاق نیز برای یک برند بیفتد. در فضای رسانه ای فعلی و در حالی که شرکت های تبلیغاتی برای تأثیرگذاری روی مشتری از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند، تولید یک تبلیغات به یاد ماندنی کار سختی است. استفاده از موسیقی می‌تواند پیام تبلیغات را سریع‌تر منتقل کند و آن را به‌ یادماندنی تر نماید. بسیاری معتقدند که اگر موسیقی تبلیغات دوست‌داشتنی باشد، بینندگان خود محصول را نیز دوست خواهند داشت.

زمانی که یک پیام در داخل موسیقی جایگذاری می شود، مدت زیادی در ذهن شنونده می‌چرخد و حتی ممکن است آن را زمزمه کند و بخواند. در یک برآورد کلی، بیش از هفتاد درصد تبلیغات تلویزیونی به شیوه‌های مختلف از موسیقی بهره‌ می‌گیرد. موسیقی، اثرگذاری اهداف تبلیغاتی را چندین برابر حالت عادی افزایش می‌دهد.
موسیقی عاملی برای به یاد ماندنی کردن مـحصول در نزد بیـنندگان اسـت که از آن با اصـطلاح «مـعطـل کردن ذهن شـنوندگان» یاد مـی‌شود. مــوسـیقی مــورد استفاده در تبلیغات با محتوای آگهی همراه است و زمانی که آهنگ مـناسبی با موسیقی همراه شود، به خاطر آوری اطلاعات بهبود می‌یابد.

 

خدمات ما
1- خلق ایده های انحصاری
2- طراحی سناریوی مناسب
3- میکـس و مونتـاژ به وسیله پیشرفته ترین و جدیدترین نرم افزارهای کامپیوتری توسط کارشناسان بنام موسیقی
4- اجرای کلیپ و پخش گسترده آن
5- رایزنی و به کارگیری خوانندگان بنام جهت اجرای برنامه تبلیغاتی
6- نگارش اشعار خاص متناسب با نوع محصول
7- ساخت موسیقی های جذاب و ماندگار

 

لطفا در صورت تمایل جهت هم اندیشی در خصوص فعالیت های رسانه ای، از اینجا وارد لیست زمان های مشاوره شده و یک وقت 30 دقیقه ای برای مشاوره اولیه رزرو نمایید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 02188515150 تماس حاصل نمایید.

 

جهت دریافت فایل اینجا را کلیک کنید.