آتلیه طراحی و عکاسی اختصاصی

دانش هنری، خلاقیت، دقت و استفاده از ابزارهای پـیشرفته عکاسی یکی از راه کارهای تبلیغات متمایز است. ما در بخش عکاسـی، به بهترین شـکل مـمـکن، قابـلیـت‌ها، امـکانات و فـعالیـت‌ها را به تصویر می کشیم و آن‌ها را به خـوبی به مخاطبان و مـشتریان مـعـرفی کـنیـم.
مهم ترین وظیفه یک عکس خوب به نمایش گذاشتن دقیق و کامل و ویژگی های متمایز کالا می باشد. عکاسی حرفه ای به کالا جذابیت داده و سعی می کند کالا را به بهترین وجه ممکن توصیف کند. عکاسی تبلیغات، شاخه ای جذاب و مهیج از عکاسی است که نوع تفکر و سلایق عکاس و همچنین نظرات سفارش دهنده در آن مؤثر است. عکاسی بخش مهم و جدا نشدنی از دنیای تجارت و صنعت می‌باشد.

امروزه با توجه به نفوذ اینترنت در زندگی مردم، بیشتر از گذشته عکاسی  تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکثر افراد خدمات، کالا و محصولات مورد نظر خود را ابتدا در اینترنت جستجو و سپس اقدام به خرید می‌کنند، لذا ارائه تصویری صحیح از کالا یا خدمات در جلب اعتماد و انتخاب خریداران بسیار تأثیر گذار است.

 

خدمات ما
1- عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از محصولات در سایزهای مختلف و متفاوت
2- عکاسی تبلیغاتی مخصوص بروشور، کاتالوگ، بیلبورد و پوستر
3- عکاسی مدلینگ تبلیغاتی
4- عكاسی صنعتی از خطوط توليد و فرايند توليد محصولات، كارخانه، كارگاه، رستوران، هتل، باشگاه و مؤسسات خدماتی
5- عکاسی از سمینارها و همایش ها
6- عکاسی هوایی
7- عکاسی 360 درجه
8- عكاسی به صورت پروژه ای و ساعتی بدون محدوديت تعداد عكس
9- استفاده از مدرن ترین تجهیزات عکاسی
10- استفاده از تجهیزات پیشرفته نور پردازی

لطفا در صورت تمایل جهت هم اندیشی در خصوص فعالیت های رسانه ای، از اینجا وارد لیست زمان های مشاوره شده و یک وقت 30 دقیقه ای برای مشاوره اولیه رزرو نمایید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 02188515150 تماس حاصل نمایید.

 

برای دانلود فایل اینجا را کلیک کنید.