طراحی مالتی مدیا و موشن گرافیک

- مالتی مدیا در لغت به معنای چند رسانه ای است یعنی ارتباط و انتقال موضوع ها و مفاهیم با استفاده از رسانه های متفاوت همچون گفتار، موسیقی، عکس، متن، انیمیشن، محیط های تعاملی و هر چیزی که شما فکرش را بکنید. امروزه شاهد آن هستیم که شرکت های بیشتری جهت معرفی خدمات و محصولات خود، لوح های فشرده مالتی مدیا طراحی نموده و برای مشتریان خود به جای ارسال کاتالوگ های کاغذی، کاتالوگ الکترونیکی ارسال می‌کنند.
در طراحی مالتی مدیا تبلیغاتی، با بهره گیری از قابلیت های کامپیوتر  می توان از طرق مختلف از قبیل استفاده از عناصر دیداری و شنیداری مانند انیمیشن، صوت، عکس و … به هدف سازمان برای جذب حداکثری مخاطب دست یافت.
مزایای استفاده لوح های مالتی مدیا
1- عدم مـحدودیت در فـضای مورد نیاز به جهت قرار دادن مـستندات مورد نظر
2- کاهش چشمگیر هزینه ها و قابلیت توسعه محصولات در کمترین زمان
3- قابلیت نشر محصولات چند رسانه ای با استفاده از اینترنت و با صرف هزینه ای اندک بدون محدودیت در تعداد کاربران
4- قابلیت شبیه سازی عناصر مورد نیاز به صورت سه بعدی و قابلیت انتقال مطالب به صورت روان تر و قابل فهم تر در محصولات چندرسانه ای.
5- طراحی لوح های مالتی مدیا، می‌تواند با چهره هایی متفاوت بسته به نوع سفارش و نیازهای پروژه ارائه گردد، برای مثال می تواند به صورت تمام انیمیشن، تمام گرافیک، نیمه انیمیشن و ... اجرا گردد.
6- با استفاده از تکنولوژی متحرک سازی نام، آرم، شعارها و اهداف شرکت اثر گذاری ماندگارتری بـر روی بیننده خواهد داشت.
7- قرار دادن تمامی اطلاعات شرکت در یک لوح به ‌صورت کاتالوگ الکترونیکی
- موشن گرافیک از دو واژه موشن به معنای حرکت و گرافیک به معنای تصاویری همچون وکتورها و تصاویری که عموماً با برنامه های گرافیکی ساخته می‌شوند، تشکیل شده است. شما همیشه برای ساخت فیلم، کلیپ و تیزر تبلیغاتی خود امکان فیلمبرداری ندارید و یا محدودیت زمانی دارید و یا می خواهید کار را بدون مشکلات حمل و نقل و با کمترین مشغله ذهنی به اتمام برسانید. شاید هم می خواهید در زمانی کم، بیشترین اطلاع رسانی را داشته باشید؛ پیشنهاد ما موشن گرافیک است. تنها با تعدادی تصویر و مقداری اطلاعات مکتوب در مورد آن، در زمانی کم صاحب تیزر اختصاصی معرفی محصول و خدمات خود شوید.

خدمات ما
1- معرفی کامل شرکت برای مشتریان؛ از جمله سوابق کاری، افتخارات، اهداف، خدمات و یا محصولات با بیان جزئیات، نمایندگی ها و معرفی مدیران سازمان.
2- معرفی محصولات یا خدمات به طور کامل به خصوص برای شرکت هایی که دارای خدمات یا محصولاتی بسیار متنوع و نیازمند به توضیحات هستند.
3- ایجاد بانک های اطلاعاتی با امکان جستجوی اطلاعات برای مواردی که حجم اطلاعات زیاد است.
4- تبدیل لوح فشرده به یک هدیه تبلیغاتی ماندگار با جمع آوری ارائه نرم افزارها و اپلیکیشن های پرکاربرد.
5- ارائه سناریوی اختصاصی و طراحی کاراکترهای ویژه

لطفا در صورت تمایل جهت هم اندیشی در خصوص فعالیت های رسانه ای، از اینجا وارد لیست زمان های مشاوره شده و یک وقت 30 دقیقه ای برای مشاوره اولیه رزرو نمایید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 02188515150 تماس حاصل نمایید.

جهت دریافت فایل اینجا را کلیک کنید.