مهندسی پیام و جریان سازی خبر در خبرگزاری ها، روزنامه ها و شبکه های اجتماعی

جریان سـازی، تدبیـری اسـت کـه وسـایل ارتبـاط جمعـی بـه کار می برنـد تـا مخاطـب را بـا خـود همـراه کننـد. حرکت آگاهانه روی رسانه های خبری با هدف هدایت فرایند ایجاد شده به سمت ‌و سوی خاص و تحت کنترل در آوردن پیامد ها و آثار یک جریان و یا بهره برداری تجاری از آن را، خبر سازی می گوییم. برای تولید و انتشار صحیح و سریع خبر، تیمی بزرگ، فعال و هوشمند لازم است تا این اطمینان را در شما ایجاد کنند که در فرایند تولید و انتشار یک خبر فوری، مطلبی را از دست نداده‌اید و ضمن بررسی و مستندسازی مستمر اخبار، اجازه ندهند اخبار غیر واقعی، منتشر شود.
در حوزه تبلیغات اینترنتی و SEO، رپورتاژ آگهی به عنوان یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر می‌شود که شامل یک تیتر جذاب، چند پاراگراف متن و عکس و هایپرلینک می باشد. رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات و برند سازی است که بزرگ‌ترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند. رپورتاژ آگهی درواقع به این دلیل تأثیرگذاری بالایی دارد که نوعی تبلیغات غیرمستقیم است و مخاطبان در زمان مشاهده آن بیشتر اعتماد کرده و کل مطلب را مشتاقانه مطالعه و دنبال می‌کنند.

خدمات ما
1- تدوین تقویم سالیانه رویدادها، گردآوری اطلاعات، آنالیز محتوا و در نهایت تهیه و تنظیم محتوا بر اساس اشکال مختلف خبری.
2- تهیه خبر تبلیغاتی توسط یک تیم متخصص دارای خبرنگار حرفه‌ای، مشاور بازاریابی و برندینگ و متخصص SEO.
3- انتشار خبر در صفحه اول خبرگزاری های معتبر و پربازدید به همراه تصاویر و لوگوی شما که برای برندینگ بسیار مؤثر است.
4- جریان سازی و راه انداختن طوفان خبری در مورد محصولات و خدمات شما به صورتی که نسبت به رقبا جایگاه بالاتری داشته باشید.
5- آرشیو کردن اخبار.
6- انتشار محتوای خبر با توجه به نوع مخاطبان در وب‌سایت های مختلف برای تأثیرگذاری بیشتر.
7- رپورتاژ آگهی به‌صورت مصاحبه با مدیران مجموعه و مدیر روابط عمومی شرکت شما؛ تا هر آنچه که برای اطلاع رسانی خبری لازم است به خبرنگاران بگویند، همچنین رپورتاژ آگـهی در قالـب گزارشـی از هـمایش ها، نمایشـگاه و رویـداد ها جهت جذب مخاطبان جدید نیز نوع دیگـری از مـهندسی پیام و جریـان سازی خـبری می باشند.

لطفا در صورت تمایل جهت هم اندیشی در خصوص فعالیت های رسانه ای، از اینجا وارد لیست زمان های مشاوره شده و یک وقت 30 دقیقه ای برای مشاوره اولیه رزرو نمایید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 02188515150 تماس حاصل نمایید.

جهت دریافت فایل اینجا را کلیک کنید.